Zabezpieczyli ponad 100 g środków odurzających

4

Podczas minionego weekendu giżyccy policjanci zabezpieczyli ponad 100 gramów środków odurzających.

Niedozwolone substancje zostały zabezpieczone m.in. w jednym z mieszkań na terenie Giżycka. Policjanci podczas przeszukania mieszkania znaleźli 25 gramów amfetaminy i marihuany. Podejrzaną o posiadanie substancji zabronionych jest 31-letnia mieszkanka Giżycka.

Kolejne środki odurzające zostały zabezpieczone podczas kontroli drogowej. 26-letni kierowca posiadał przy sobie woreczek foliowy z zawartością białego proszku, wagę oraz przedmioty do porcjowania narkotyków. Podczas przeszukania jego mieszkania funkcjonariusze zabezpieczyli kolejne środki odurzające. Łącznie zabezpieczono 77 gramów.

Trzeci z podejrzanych na widok policjantów uciekał. Po zatrzymaniu i przeszukaniu jego odzieży policjanci zabezpieczyli dwa woreczki z zawartością białego proszku i suszu roślinnego. Badanie narkotesterem wykazało, że to metaamfetamina oraz marihuana. Mężczyzna również trafił do policyjnego aresztu.

Źródło: KWP Olsztyn

Daj nam znać
Subskrybuj
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
pikkk

pewno lukaszek Woloscyn znowu nadonosil jak to ma w zwyczaju

stary kolega

Łukasz taki gagatek?

Pik

Teraz powinni dostać przynajmniej 10 lat!! nie dość ze sami pewnie to świństwo biorą to jeszcze po szkolach rozprowadzaja i innych wciągają w to bagno!!!

Alfred

Buczu niech niedzieli nas krata