Zabezpieczyli ponad 100 g środków odurzających

4

Podczas minionego weekendu giżyccy policjanci zabezpieczyli ponad 100 gramów środków odurzających.

Niedozwolone substancje zostały zabezpieczone m.in. w jednym z mieszkań na terenie Giżycka. Policjanci podczas przeszukania mieszkania znaleźli 25 gramów amfetaminy i marihuany. Podejrzaną o posiadanie substancji zabronionych jest 31-letnia mieszkanka Giżycka.

Kolejne środki odurzające zostały zabezpieczone podczas kontroli drogowej. 26-letni kierowca posiadał przy sobie woreczek foliowy z zawartością białego proszku, wagę oraz przedmioty do porcjowania narkotyków. Podczas przeszukania jego mieszkania funkcjonariusze zabezpieczyli kolejne środki odurzające. Łącznie zabezpieczono 77 gramów.

Trzeci z podejrzanych na widok policjantów uciekał. Po zatrzymaniu i przeszukaniu jego odzieży policjanci zabezpieczyli dwa woreczki z zawartością białego proszku i suszu roślinnego. Badanie narkotesterem wykazało, że to metaamfetamina oraz marihuana. Mężczyzna również trafił do policyjnego aresztu.

Źródło: KWP Olsztyn

4
Dodaj swój komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Obserwujący
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
stary kolegapikkkPikAlfred Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowsze najstarsze najwięcej głosów
Powiadom o
pikkk
Gość
pikkk

pewno lukaszek Woloscyn znowu nadonosil jak to ma w zwyczaju

stary kolega
Gość
stary kolega

Łukasz taki gagatek?

Pik
Gość
Pik

Teraz powinni dostać przynajmniej 10 lat!! nie dość ze sami pewnie to świństwo biorą to jeszcze po szkolach rozprowadzaja i innych wciągają w to bagno!!!

Alfred
Gość
Alfred

Buczu niech niedzieli nas krata