Z zaburzeniami mowy i amfetaminą w mieszkaniu

1

Do zdarzenia doszło wczoraj kilkanaście minut po godzinie 18.00 w Rynie. Oficer dyżurny giżyckiej komendy otrzymał informację od dyspozytora pogotowia o tym, że załoga karetki udzielając pomocy mężczyźnie ujawniła w jego mieszkaniu środki odurzające.
Policjanci, którzy pojechali na miejsce ustalili, że 53-leni mieszkaniec Rynu źle się poczuł i doznał zaburzeń mowy. Gdy wezwana do niego załoga karetki pogotowia ratunkowego udzielała mu pomocy, matka mężczyzny pokazała ratownikom woreczek foliowy z zawartością białego proszku, który znalazła na stoliku. W związaku z podejrzeniem, że mogą być to narkotyki na miejsce wezwani zostali policjanci. 53-latek trafił do szpitala na badania.
Funkcjonariusze przeszukując mieszkanie znaleźli jeszcze jeden woreczek z białym proszkiem, zabezpieczając łącznie około 8 gramów narkotyku. Wstępne badanie policyjnym testerem wykazało, że była to amfetamina.
Teraz jeżeli zarzuty potwierdzą się to mieszkaniec Rynu odpowie przed sądem . Za posiadanie środków odurzających grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

KPP GIŻYCKO

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
mary mary

nie ma to jak kochana mamusia