Z miłości do żony straszył podpaleniem domu

0

Pisz.W poniedziałkowy wieczór (13.06.2016) policjanci pojechali na interwencję do jednej z miejscowości w gminie Biała Piska. Zgłaszająca kobieta poinformowana, że pijany mąż straszy ją, że spali ich dom.

Na miejscu funkcjonariusze zastali zgłaszającą oraz jej kompletnie pijanego męża. Pani powiedziała, że zgłosiła interwencję, ponieważ mąż mówił, że zniszczy ich dom i nie wiedziała, co ma dalej robić w tej sytuacji. Wyjaśniła policjantom, że obecnie są w trakcie sprawy rozwodowej, a mąż od jakiegoś czasu nie mieszka z nią, tylko koczuje w budynku gospodarczym i najwyraźniej nie potrafi pogodzić się z tą sytuacją. Na koniec dodała, że mąż tylko mówił o spaleniu domu, ale nigdy by tego nie zrobił.

W rozmowie z mężem zgłaszającej policjantom udało się ustalić, że 35-latek pije, bo nie może się pogodzić z faktem, że żona chce się z nim rozwieść. Mężczyzna dodał bełkotliwie, że mówił o spaleniu domu, ale wcale nie zamierzał tego zrobić, a chciał jedynie postraszyć małżonkę i w ten sposób udowodnić jej, że tak mocno i gorąco ją kocha.

Funkcjonariusze przewieźli mężczyznę do komendy, gdzie sprawdzili jego stan trzeźwości. Badanie wykazało ponad 3 promile alkoholu w organizmie. W tej sytuacji zdecydowali o zatrzymaniu 35- latka do wytrzeźwienia w policyjnym areszcie.

KWP Olsztyn/ (ASz/TM)

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze