XV Zawody Strzeleckie o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Giżycku

0

Na strzelnicy „Myśliwskiej” w Giżycku odbyły się zawody strzeleckie o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Giżycku. Do zmagań przystąpiły drużyny złożone z przedstawicieli samorządu, przedstawicieli służb mundurowych i przedstawicieli instytucji działających na rzecz poprawy bezpieczeństwa.

Zawody strzeleckie odbyły się w miniony piątek, 2 sierpnia 2019 roku na strzelnicy „Myśliwskiej” w Giżycku. Do udziału w turnieju zostały zaproszone lokalne samorządy z powiatu giżyckiego, przedstawiciele innych służb mundurowych oraz przedstawiciele instytucji działających na rzecz poprawy bezpieczeństwa.

Zawody rozegrane zostały w dwóch konkurencjach indywidualnych:

I. broń krótka 9 mm pistolet P-99 „Walther”

II. broń długa 7,62 mm kbk AKMs

oraz w konkurencji drużynowej łącząc wyniki z broni krótkiej i długiej

W konkurencji indywidualnej – broń krótka pistolet P-99 „Walther”

III miejsce z wynikiem 46 pkt. zajął Waldemar Krukowski
II miejsce z wynikiem 46 pkt. zdobył Marek Gil (więcej dziewiątek)
I miejsce z wynikiem 47 pkt. zdobył Radosław Puszko

W konkurencji indywidualna – broń długa 7,62 mm kbk AKMs

III miejsce z wynikiem 46 pkt. zajął Tomasz Hamarszmit
II miejsce z wynikiem 49 pkt. Marek Gil
I miejsce z wynikiem 49 pkt. zdobył Wojciech Sowa (o I miejscu decydowały strzały próbne)

W konkurencji drużynowej usytuowali się:

III miejsce 243 pkt. zajęła drużyna: Urzędu Gminy w Miłkach w składzie: Marek Gil, Wojciech Kruszewski, Józef Dominiuk
II miejsce 257 pkt. zajęła drużyna: Emeryci KPP w Giżycku w składzie: Wojciech Sowa, Edward Leszczyński, Waldemar Krukowski
I miejsce w XV Zawodach o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Giżycku z ilością 257 pkt. zdobyła drużyna:WKU Giżycko w składzie: Wojciech Pruszyński, Radosław Puszko, Tomasz Hamerszmit

Nad właściwym przebiegiem imprezy czuwali instruktorzy strzelectwa z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku.

Najlepsi otrzymali Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Giżycku, medale i dyplomy, a dla wszystkich uczestników na zakończenie czekała grochówka.

Źródło, foto: KPP Giżycko