XI Wojewódzki Konkurs Wokalny „Śpiewający Kormoran” 2023

0

Już 27 kwietnia w sali widowiskowej GOKiR Wilkasy odbędzie się XI Wojewódzki Konkurs Wokalny „Śpiewający Kormoran” 2023.

Przed rokiem Regionalny Konkurs Piosenki „Śpiewający Kormoran” obchodził swój skromny jubileusz. Teraz rozpoczynamy jego drugą dziesiątkę wprowadzając w nazwie Wojewódzki, co będzie lepiej odzwierciedlało miejsce zamieszkania jego uczestników. Współzawodnictwo w ramach 11. edycji konkursu  odbędzie się 27 kwietnia (czwartek), początek o godz. 10.00.

Impreza kierowana jest do solistów oraz zespołów z województwa warmińsko-mazurskiego. Zaprezentują oni wybraną przez siebie piosenkę w języku polskim bądź obcym z muzyką z półplaybacku lub z akompaniamentem na żywo. Ponieważ kormoran umie śpiewać w różnych językach świata, dlatego pozostawiamy dowolność w zakresie wybranego języka i tematyki występu. Najlepsi otrzymują nagrody i statuetki, a trzy osoby dodatkowo obdarujemy tytułami: „Kormorana Uśmiechu”, „Kormorana Gracji” i „Kormorana Foto”.

Poniżej publikujemy regulamin i kartę zgłoszenia, którą należy wypełnić i wraz z opisanymi podkładami do wybranych utworów przesłać na adres: b.somionka@gokir.ugg.plw terminie do 17 kwietnia 2023 r. Zapraszamy informując, że liczba miejsc jest ograniczona.

Regulamin konkursu
Karta zgłoszeniowa

GOKiR Wilkasy

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze