Wypadek z udziałem motocyklisty i nietrzeźwa kobieta na skuterze

1

Giżyccy policjanci interweniowali wobec nietrzeźwej kierującej, która jechała skuterem mając blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Do wypadku z udziałem motocyklisty doszło w miejscowości Sołdany.

Wczoraj (15.06) tuż przed godziną 22:00 policjanci otrzymali informację, że w miejscowości Wydminy została ujęta nietrzeźwa kierująca skuterem. Funkcjonariusze, którzy pojechali na miejsce zdarzenia potwierdzili zgłoszenie.

Obecny na miejscu świadek poinformował, że kobieta jechała „wężykiem”, wszystko wskazywało na to, że jedzie skuterem pijana dlatego też ją zatrzymał i powiadomił policję.

Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że miała blisko 3 promile w organizmie. Zarówno kierującą jak i jej skuter policjanci przekazali trzeźwym osobom.

Natomiast do groźnego wypadku z udziałem motocyklisty doszło dzisiaj (16.06) kilka minut przed godziną 7:00 w miejscowości Sołdany, gmina Giżycko.

Jak ustalili policjanci młody motocyklista w wieku 17-lat jechał za kilkoma pojazdami, w momencie wykonywania manewru wyprzedzania tych pojazdów zderzył się z vw passatem, który skręcał w lewo. 17-latek w wyniku zderzenia z autem doznał złamania kończyny dolnej i posiadał obrażenia barku.

Uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi. Teraz policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. 

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Giżycku

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Świadek

Haha motocyklista wyprzedzał kilka pojazdów???? Ciekawe jakich…. skąd one tam się wzięły??? Motocykliste poniosła fantazja….Jak nie było żadnych.W tym miejscu jest ograniczenie do 70 km/godz wiec inni stali ???