Wypadek koło stadionu. Bus zderzył się z osobówką

16
Samochód dostawczy biorący udział w zdarzeniu drogowym/fot. KPP Giżycko

Do czołowego zderzenia busa z samochodem osobowym doszło w poniedziałek (12 grudnia) na trasie Giżycko – Wilkasy. 

Kolizja z udziałem dostawczego citroena i osobowej skody miała miejsce na ul. Moniuszki, na wysokości stadionu około godziny 16:00. 

Z ustaleń policjantów wynika, że 34-letni kierowca busa nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał na przeciwległy pas jezdni i zderzył się czołowo z jadącą z naprzeciwka skodą. 

Skodą podróżował 19-letni kierowca i 2 pasażerów. Bezpośrednio po kolizji jedna z osób uskarżała się na ból. 

Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem w wysokości 1020 złotych oraz otrzymał 10 punktów karnych.

Droga w miejscu zdarzenia była przez jakiś czas zablokowana, co powodowało spore utrudnienia w ruchu. 

PTS

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

16 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
PUK PUK PUK

Czyli stadion, COS, Almatyr …… znajduje się nie w Giżycku przy Moniuszki, a na trasie Giżycko – Wilkasy ????? Wnioskuję że „mleczarnia” znajduje się na trasie Giżycko – Bystry, policja na trasie Giżycko – Gajewo, a pozostałości po „zgodzie” Giżycko – Sulimy.

Abc

Akurat trasa z Giżycka do Wilkas to w całości ul. Moniuszki choć wielu mieszkańców uważa że Moniuszki są tylko koło mostu obrotowego. Więc jak komuś powiesz że coś się stało na ul Moniuszki to na pewno nie pomyśli, że to może być w połowie drogi do Wilkas

bolo

nie wszyscy są durniami

Papaj

jednakże zdecydowana większość

upss...

Ponoć 30 procent to debile…

Dodam

Nowe osiedle za torami leży na trasie Giżycko – Wilkasy, czy w Giżycku ? Elewatory, dawna ciastkarnia, ruiny biurowca essystem …….. Jeśli już to coś może się znajdować na trasie w kierunku do Wilkas, a nie trasie Giżycko – Wilkasy. Miejscowości te są połączone ze sobą bezpośrednio granicami i czegoś takiego jak „między” po prostu nie ma.

Eryk

Chyba za bardzo się nudzisz i zbyt dużo myślisz. Twoje życie musi być nieźle zakręcone skoro takie pierdoły zajmują ci głowę. Chciałeś błysnąć ale niestety nie jesteś gwiazdą

Dofof9

Dziś szlam Przemysłową, Jagiełły, Kazimierza, jednym słowem tragedia! Chałdy śniegu na chodnikach, matki z wózkami nie mają jak przejechać, ludzie się przewracają, koszmar.

Dziadek Mróz

Zima jest to jest i śnieg. Co w tym dziwnego

Dkdidk

No nic dziwnego, ale mamy XXI wiek i coś takiego jak odśnieżarki, łopaty, piasek…

BA

A potem komentarze, że czynsze drożeją.

tosiek

tragedia,sczególnie z tymi ,,chałdami”

Szofer

Trzeba pomału jeździć, nawet i 30 km/h skoro leży śnieg i lód

upss...

To co dzieje się na drogach we wtorek, to dramat. Czyżby służby odpowiedzialne za zimowe utrzymanie mają jedną pługopiaskarkę? O ulicach i chodnikach w tzw. mieście nie wspomnę bo „brzydkie słowa” cisną się na usta.

Lulek

Prawda. Znajoma z Olsztyna przyjechała do Giżycka i mówi, że tam inny świat. W Olsztynie drogi i chodniki czarne a jak się wjeżdża już do Mrągowa to zaczyna się tragedia

edek

trzeci świat