Wyjątkowe miejsce, w którym kompleksowo zadbasz o swoją urodę!

0

Salon fryzjerski w Hotelu St Bruno jest wyjątkowo cichym, kameralnym i dostarczającym wielu odprężających doznań miejscem. Klienci korzystający z usług salonu to głównie mieszkańcy Giżycka i okolic. Wysoka jakość usług oraz profesjonalizm nie tylko stylistki, ale całego zespołu Medi.Spa ciągle powiększa grono zadowolonych klientów.

Główną marką, na której pracuje stylistka jest firma Goldwell. Paleta kolorów, którą firma zmienia sezonowo jest u nas na bieżąco odświeżana,dzięki czemu nasi klienci mają gwarancję, że kolory są wciąż aktualne.  Dzięki szeroko zakrojonej współpracy z firmą JBS z Gdańska wciąż doszkalamy nasz personel, aby sprostać wymaganiom rynku.Częste wyjazdy podnoszą kwalifikacje fryzjerski, co przekłada się na zadowolenie klientów i coraz większe grono osób odwiedzających Medi.Spa. Poprzez łączenie koloryzacji z aparaturą typu podczerwień czy sauna uzyskujemy lepszy i bardziej trwały efekt. Kosmetyki wspierane przez działanie urządzeń doskonale utrwalają kolor i poprawiają strukturę włosa.

DSC_0428

Marką pielęgnacyjną w naszym salonie fryzjerskim jest Maroccanoil. Absolutne premium w pielęgnacji włosów, produkt oparty o naturalny i prawdziwy olej arganowy z Maroko. Fenomen firmy polega na rewelacyjnych efektach, które nie wymagają użycia aparatury. Wysokie stężenia kosmetyków pozwalają na zwiększenie objętości, odżywienie i ułatwienie modelowania już po pierwszym zabiegu. Olej arganowy dzięki swoim właściwościom regeneruje i odżywia włos. Kojący zmysły zapach i szeroka gama kosmetyków detalicznych zaspokoi nawet tych najbardziej wymagających i świadomych klientów. Są to produkty naturalne dzięki czemu nie uczulają i można je stosować również u dzieci.

Salon fryzjerski ściśle współpracuje z Medi.Spa tworząc pakiety i łącząc pobyt u fryzjera z zabiegami kosmetycznymi. Jednorazową wizytą nasze klientki często łączą pielęgnację włosów z manicure, pedicure czy zabiegami kosmetologii estetycznej. Mezoterapia igłowa skóry głowy, która doskonale regeneruje strukturę włosa świetnie sprawdza się w połączeniu z pielęgnacją u fryzjera. Współpraca w obrębie jednego miejsca daje nam możliwość lepszej kontroli nad procesem regeneracji oraz doborem jej form i metod.

Klienci salonu fryzjerskiego często korzystają z usług Medi.Spa, dzięki czemu mogą liczyć na rabaty i optymalizację promocji, które często pojawiają się w ofercie. Serdecznie zachęcamy do wypróbowania usług Medi.Spa Hotelu St Bruno w Giżycku już dziś. Tel. 87 732 65 05 lub 734480189 

Hotel St Bruno, ul. Świętego Brunona 1, 11-500 Giżycko

 

 

Reklama