Zaczynamy nowy plebiscyt. Tym razem, będziemy chcieli, razem z naszymi Czytelnikami wybrać “Najlepsze miejsce do ćwiczeń w Giżycku”. 

Trening cardio, aerobowy, TBC, calanetics, pilates, crossfit, siłownia… Wybór rodzaju ćwiczeń jest ogromny. W tym plebiscycie stawiamy na  promocję zdrowego stylu życia i wskazanie zainteresowanym najlepszych miejsc, gdzie mogą liczyć na  dobrą rekreację, relaks, ale i pracę nad swoją kondycją fizyczną. Liczymy, że z Państwa udziałem się to uda!

Do 28 stycznia czekamy na zgłoszenia siłowni, klubów fitness czy innych miejsc aktywności fizycznej. Zgłoszenie powinno zawierać nazwę, opis zgłaszanego obiektu oraz jego adres. Wszystkie zgłoszenia należy wysyłać na adres kontakt@gizycko.info (w tytule wiadomości prosimy wpisać “Najlepsze miejsce do ćwiczeń 2018”).

Głosowanie rozpocznie się 29 stycznia i potrwa do 4 lutego do godziny 20.00. Nagrodą dla Laureata plebiscytu jest powierzchnia reklamowa o wymiarach 300x250px w serwisie Gizycko.info.

26 KOMENTARZE

  1. Lion Workout na Pasażu chodzę 2 lata i nie zamienię tego miejsca na nic innego po prostu tworzą go ludzie z pasją , ogromem wiedzy i wspaniałym podejściem!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here