Wręczenie nagród laureatom konkursu na „Plakat Profilaktyczny”

0

11 stycznia w Świetlicy Socjoterapeutycznej w Giżycku odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu na „Plakat Profilaktyczny”. Organizatorem konkursu było Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej w Giżycku.

Konkurs został ogłoszony przez CPUIS w październiku 2023r. i był skierowany do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych w Giżycku. Przedmiotem konkursu było zaprojektowanie oraz wykonanie plakatu w dowolnej technice promującego zdrowy styl życia i aktywne formy dbania o zdrowie.

Do CPUICS wpłynęło wiele bardzo interesujących prac. Jeszcze w grudniu zebrała się komisja w składzie: przewodnicząca Ewa Ostrowska-dyrektor CPUIS, Magdalena Górynowicz-  Fundichely- Przewodnicząca Zespołu Interdyscyplinarnego, Janina Knap- artysta/ plastyk, Małgorzata Berdyga- terapeuta WOTUW Giżycko, Iwona Chruścińska- KPP w Giżycku, Beata Górczyńska – CPUIIS, która oceniła prace i wyłoniła zwycięzców.

Jednakże wyniki zachowane były w tajemnicy, do czasu oficjalnego wręczenia nagród i prezentacji kalendarza. Najciekawsze prace zostały wyróżnione oraz nagrodzone, a także zostały umieszczone w kalendarzu profilaktycznym na rok 2024. Laureaci otrzymali dyplomy, nagrody i kalendarze.

Kalendarze profilaktyczne trafią do szkół i instytucji.

Lista uczniów  nagrodzonych i wyróżnionych:

Kategoria szkoły podstawowe

I miejsce: Anastazja Ciołek SP  7

II miejsce: Emilia Szyszkowska SP 7

III miejsce: Hanna Kwiatkowska SP 3

Wyróżnienia: Aleksandra Jabłońska SP 3, Hanna Barczak SP 7, Marcelina Bałtulis SP 7

Kategoria szkoły ponadpodstawowe  

I miejsce: Gabriela Fok ZSKŚiA

II miejsce: Paweł Sakowski ZSKŚiA

III miejsce: Karolina Sowa ZSKŚiA

(źródło: CPUIS) 

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze