Wpadł mężczyzna poszukiwany listem gończym

2

Kryminalni z Giżycka zatrzymali mężczyznę, który w związku z popełnieniem przestępstwa jakiego się dopuścił, ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. 59–latek wpadł w ręce mundurowych na terenie Warszawy

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku w czwartek (22.03.2018 r.) kilka minut po godzinie 21:00 zatrzymali 59–letniego mieszkańca Giżycka, który był poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa.

59-letni Lesław P. ma do odbycia karę pozbawienia wolności za przestępstwo nie stosowania się do orzeczonego przez sąd zakazu.

Dzięki skutecznej pracy policjantów, mężczyzna po miesiącu ukrywania się przed wymiarem sprawiedliwości został zatrzymany i przewieziony do zakładu karnego.

KPP Giżycko

Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
analfabeta

Co za pierdoły piszecie!!! „Kryminalni z Giżycka zatrzymali mężczyznę, który w związku z popełnieniem przestępstwa jakiego się dopuścił, ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. 59–latek wpadł w ręce mundurowych na terenie Warszawy” To gdzie go złapali? W Warszawie? A może w Giżycku.
Do szkoły czas wrócić, a nie artykuły pisać

Belfer

Chyba ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem. Z tekstu jasno wynika, że został zatrzymany w Warszawie (dla jasności to nie pierwsza sytuacja gdy policjanci z Giżycka zatrzymują kogoś np. w Warszawie czy innym mieście, takie mają techniki operacyjne). Fakt, pora wrócić do szkoły i nauczyć się czytać