Włączamy się w Szlachetną Paczkę!Pomóżmy Panu Feliksowi z Giżycka

0

Miło by Pan Feliks najbliższe święta spędził w ciepłym domu i przy suto zastawionym stole.

Serwis Gizycko.info, Meloradio i Przyjaciele włączają się w Szlachetną Paczkę! W tym roku chcemy pomóc panu Feliksowi. To bardzo zdolny człowiek, tak zwana „złota rączka”.

Już od wielu lat plany zawodowe krzyżuje mu choroba. Pan Feliks cierpi na miażdżycę. Mieszkaniec Giżycka jest zmuszony przebywać na zasiłku, z którego po opłaceniu rachunków na przeżycie pozostaje mu … 85 złotych.

– On jest po prostu samotnym człowiekiem. Mieszka sam z psem, wcześniej opiekował się chorą matką, gdy zmarła wszystkie swoje uczucia przelał na zwierzaka. Felek jest żartobliwie nazywany „synkiem” –mówi nam wolontariuszka Szlachetnej Paczki

Potrzeby, które nieśmiało zgłosił pan Feliks:

  1. Węgiel – 1 tona

Otrzymanie opału pomoże panu Feliksowi przetrwać zimę w cieple. Nie stać go obecnie na zakup wystarczającej ilości węgla.

  1. Materiały budowlane

Mieszkanie pana Feliksa wymaga gruntownego odświeżenia. Przydadzą mu się farby do ścian: emulsyjna i olejna, unigrunt, wałek, pędzle oraz rozpuszczalnik. Z własnego budżetu nie jest w stanie ich zakupić.

  1. Żywność trwała

Otrzymanie żywności wspomoże niewątpliwie budżet pana Feliksa.

Finał akcji 7-go grudnia, paczkę kompletujemy do 6-go grudnia.

Wszelką pomoc rzeczową można dostarczać do siedziby Meloradia w Giżycku ul. 3 Maja 2 (budynek Hotelu Wodnik) w dniach 26 listopada i 3 grudnia od godziny 15.00 do 17.00.

Zorganizowaliśmy również zrzutkę na zakup węgla dla Pana Feliksa. Każda złotówka się liczy, nasz cel to uzbieranie 1000 zł. Link do zrzutki – https://zrzutka.pl/ex5axa

W imieniu pana Feliksa z góry dziękujemy za okazaną pomoc!

Fot. Fotografia Tomasz Karolski

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze