Wkrótce ruszy budowa nowego parku handlowego i restauracji McDonald’s w Giżycku

13

Jeszcze jesienią tego roku rozpocząć ma się budowa Parku Handlowego Keya w Giżycku, który zlokalizowany będzie w rozwidleniu ulicy Obwodowej i Białostockiej.

Giżycki park handlowy będzie oferował ponad 5 000 metrów kwadratowych przestrzeni do wynajęcia, na której otwarty zostanie m.in. market spożywczy Biedronka. Wiadomo, że w centrum handlowym znajdą się także znane sieciowe marki oraz lokalni przedsiębiorcy. Dla klientów Keya przygotowany zostanie zewnętrzny parking samochodowy na 200 miejsc postojowych i 200 miejsc parkingowych – informuje portal urbanity.pl

Bezpośrednio przy obiekcie mieściła się będzie również restauracja McDonald’s, z którą Park Handlowy połączony będzie komunikacyjnie.

Rozpoczęcie budowy nastąpi jeszcze jesienią 2021 roku, a otwarcie obiektu planowane jest na wrzesień – październik 2022 roku.

Inwestycję realizuje spółka AMIZG Invest Sp. z o.o.

(źródło: urbanity.pl)

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

13 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Ola

Pozatym ceny jakie są w tutejszych restauracjach to nie śmieszny żart, zwykły hamburger chodzi po 35zł w sezonie, a w mcdonalds można się najeść za niewielką sumę.

Ola

Większa część młodzieży jak i dorośli lubią pojeść w mcdonalds, więc dobrze że jest budowany. Również nie każdy ma możliwość zakupienia ciuchów, rzeczy domowych itp. w innych miastach, a taka galeria dobrze mieszkańcom zrobi :))

Głodny gość

No w końcu, ileż można było na to czekać. W końcu będzie można tanio zjeść na mieście bo ceny w Giżyckich restauracjach w sezonie to nieśmieszny żart.

:(

Koszmarne rzeczy w tym grodzie zachodzą.