Wilkasy. Wybierz swój ulubiony polski przebój i zgłoś do konkursu

0

W kalendarzu powiatowych wydarzeń kulturalnych w grudniu zaplanowane są kolejne edycje Śpiewadła, czyli Przeglądu wokalnego solistów, zespołów dziecięcych i muzykujących rodzin powiatu giżyckiego. Organizatorem współzawodnictwa jest Powiatowy Zespół Obsługi Szkół i Placówek Oświatowych w Giżycku przy współpracy lokalnych ośrodków kultury.

Do XXV edycji imprezy przystępuje, jak zawsze, GOKiR Wilkasy organizując w przeddzień mikołajek 5 grudnia (wtorek) o godz. 16.30 gminne eliminacje konkursu. Jeżeli chcesz wystartować to szybko przygotuj ulubioną przez siebie piosenkę w języku polskim, zgłoś ją do koordynatorki imprezy Barbary Somionki na adres e-mail: b.somionka@gokir.ugg.pl, tel. 600-822-112 i wypełnij kartę zgłoszeniową oraz prześlij jej skan, w miejscu imprezy przed jej rozpoczęciem dołączając podkład muzyczny na pendrive bądź płycie CD audio (bez elementów wokalnych). Termin nadsyłania zgłoszeń to 1 grudnia 2023.

Finał powiatowy, w którym zaprezentują się laureaci poszczególnych kategorii ze wszystkich ośrodków kultury (soliści 10-12 lat, 13-16 i 16+, zespoły wokalne 10-12 lat, 13-16 i 16+ oraz rodziny) odbędzie się 09 grudnia o godz. 09.00 w Giżyckim Centrum Kultury.

(GOKiR Wilkasy) 

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze