Wilkasy. Wspaniałe klimaty piosenki poetyckiej specjalnie na walentynki

0

Muzyk Piotr Selim, założyciel Lubelskiej Federacji Bardów i autorka tekstów Hanna Lewandowska przyciągnęli na poprzedzający walentynki koncert „Liczy się tylko miłość” liczną publiczność. Wypełniła ona salę konferencyjną Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Wilkasach, oczekując na wspaniałe doznania w trakcie słuchania utworów napisanych przez mistrzów gatunku, czyli Agnieszkę Osiecką, Leonarda Cohena, Bułata Okudżawę oraz piosenek autorskich.

Lubelski bard określany mianem specjalisty od wzruszeń ze swoją współpracowniczką dzielącą się z obecnymi swoimi przemyśleniami z tomiku poezji „Stacyjki” wytworzyli na scenie fantastyczny nastrój. Sprawił on, że panie i panowie na widowni nie musieli być specjalnie zachęcani, żeby wraz z artystami śpiewać ich nastrojowe kompozycje. Koncert tak się wszystkim podobał, że już po jego oficjalnym zakończeniu zaprosili artystów na bisy.

Później publiczność mogła nabyć ich dwie płyty i tomik Hanny Lewandowskiej uzyskując na nich autografy. Znakomite klimaty piosenki poetyckiej okazały się świetną propozycją na walentynki. Nic dziwnego, że wśród obecnych było wiele par liczących przez ten koncert na miłe muzyczne wspomnienia. Wychodzili zadowoleni, mając nadzieję na spotkania z piosenką autorską już niebawem.

(Tekst, fot.: GOKiR Wilkasy) 

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze