Wilkasy. Tego jeszcze nie było. Utytułowany muzyk z Teksasu na gminnej scenie [ZAPOWIEDŹ]

2

Już dziś zaplanuj sobie wolny wieczór 28 lipca i odwiedź amfiteatr w Wilkasach, gdzie będziesz mógł  poczuć prawdziwy klimat bluesa, rocka i big bitu.

Wśród wielu atrakcji sezonu letniego na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich pojawi się wydarzenie pt. „Blues nad Niegocinem”. Najlepszy zespół bluesowy roku 2023 z wielkim przytupem zagra po raz pierwszy na scenie gminy Giżycko.

Organizatorem występu jest GOKiR Wilkasy, który z nawiązką spełnił oczekiwania miłośników muzyki na żywo. Rasowe brzmienie gitar oraz legendarnych organów Hammonda, znany ze scen lokalnych i krajowych zespół z Olsztyna Blue Cadr zagra o godzinie 19.00, a tuż po nim wystąpi pochodzący z Houston w Teksasie charyzmatyczny wokalista Chuc Frazier ze znakomitą formacją Blues Fighters.

Grupa została laureatem wielu festiwali i przeglądów bluesowych, a ich autorski album „Pretty Baby” zajął I miejsce w „Top 50 Blues Rock Album Chart”. W roku 2023 reprezentowali Polskę w International Blues Challenge w Memphis TN USA, a wkrótce odwiedzą naszą gminę.

Zarezerwuj już lipcowy wieczór i przybądź na spotkanie sympatyków muzyki dla prawdziwych koneserów.

(GOKiR Wilkasy) 

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
So rekcji

Bede tylko przypomnijcie jeszcze na poczatku lipca. Dobra?

przykre

Bez erekcji? Wspólczuję.