Walentynki przypadają 14 lutego, ale ekipa Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji świętuje je już od soboty, kiedy w naszych skromnych progach pojawili się członkowie trójmiejskiej grupy Roomieńce.

Sala widowiskowa wypełniła się po brzegi, a muzycy dali piękny koncert. Było klimatycznie i nastrojowo, a publiczność obdarowana zgodnie z tradycją czerwonymi lizakami w kształcie serca żywo reagowała na wszystkie utwory. Nic dziwnego. Nikola Nerc, Michał Boczoń i Nataniel Piechotka tworzą bowiem rytmy, które trafiając w ludzkie serca sprawiają, że nawet na najbledszych twarzach pojawiają się piękne uśmiechy.

Ich muzyka określana jest jako poezja śpiewana lub po prostu polska alternatywa, subtelny jazz – przystępny, a zarazem niestroniący od eksperymentów i zabawy muzycznymi gatunkami. Przez godzinę ze sceny płynęły niezapomniane wyznania.

Podsumowując, grupa ma niesamowity potencjał, jakiego od dawna nie widzieliśmy na polskiej scenie muzycznej, zawsze obdarzając publiczność wielką dawką pozytywnych emocji.

GOKiR Wilkasy 

(kliknij w zdjęcie aby powiększyć)

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze