Wilkasy. Masz swoją ulubioną polską piosenkę? Zgłoś ją i zaśpiewaj!

0

W kalendarzu powiatowych wydarzeń kulturalnych w grudniu zaplanowane są kolejne edycje Śpiewadła, czyli Przeglądu wokalnego solistów, zespołów dziecięcych i muzykujących rodzin powiatu giżyckiego.

Organizatorem współzawodnictwa jest Powiatowy Zespół Obsługi Szkół i Placówek Oświatowych w Giżycku przy współpracy lokalnych ośrodków kultury. Do XXIV edycji imprezy przystępuje, jak zawsze, GOKiR Wilkasy organizując 6 grudnia (wtorek) o godz. 16.00 gminne eliminacje konkursu.

Jeżeli chcesz wystartować to przygotuj ulubioną piosenkę w rodzimym języku, zgłoś ją do koordynatorki imprezy Barbary Somionki na adres e mail: b.somionka@gokir.ugg.pl, tel. 600-822-112 i wypełnij kartę zgłoszeniową w miejscu imprezy przed jej rozpoczęciem dołączając podkład muzyczny na pendrive bądź płycie CD audio (bez elementów wokalnych).

Finał powiatowy, w którym zaprezentują się laureaci poszczególnych kategorii ze wszystkich ośrodków kultury (soliści 10-12 lat, 13-16 i 16+, zespoły wokalne 10-12 lat, 13-16 i 16+ oraz rodziny) odbędzie się 10 grudnia w Giżyckim Centrum Kultury.

DOKUMENTY DO POBRANIA:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze