Wilkasy. Lubisz pływać? Zgłoś się, wystartuj i sprawdź swoje możliwości

1

Gmina Giżycko oraz Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Wilkasach są organizatorami XVIII Ogólnopolskich Mistrzostw Mazur w Pływaniu Długodystansowym WILKASY 2022 i VII edycji Pucharu Warmii i Mazur w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych.

Zawody odbędą się w Wilkasach, ul. Niegocińska 3, nieopodal amfiteatru nad jeziorem Niegocin 31 lipca 2022 (start o godz. 12.00) na dystansach 200 m, 500 m, 1.500 m oraz 2.950 m.

W imprezie będą mogli wziąć udział zawodnicy pływający w piankach i reprezentanci służb mundurowych. Zgłoszenia do biegów są przyjmowane poprzez platformę internetową www.sport-timing.pl/pomiar-czasu/zapisy-online do 28 lipca 2022 i w dniu zawodów 31 lipca 2022 do godz. 11.30 w namiocie organizatora.

W części rekreacyjnej imprezy przewidziano pokaz sprzętu i uzbrojenia wojskowego 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej, pokaz walki wręcz w wykonaniu żołnierzy i turniej siatkówki plażowej w mikstach. Nie zabraknie konkursów dla publiczności z nagrodą główną w postaci lotu motolotnią nad mazurskimi jeziorami oraz jednodniową wycieczką do Wilna

W części artystycznej wystąpi doskonale znany przedstawiciel nurtu poezji śpiewanej, zespół Czerwony Tulipan działający na muzycznej scenie od 37 lat. Usłyszymy takie hity jak: „Jedyne co mam”, „Sekret kardynała Richelieu”, „Prosty jak zegarek świat”, „Olsztyn kocham” i „Szwagierka”. Gorąco zapraszamy!

Regulamin Zawodów Pływackich 2022
Pozwolenie na start osobom niepełnoletnim

(Urząd Gminy Giżycko)

Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
rrrk

jeśli dobrze zrozumiałem- ” ..zawodnicy pływający w piankach..” to czy ” reprezentanci służb mundurowych” będą pływać w mundurach? przyznam że ciekawe by to było…