Wilkasy. Jeśli lubisz wiersze i prozę – ten konkurs jest specjalnie dla Ciebie

0

Już 8 kwietnia 2022 r. w Galerii „Pod lipą” Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji spotkają się wszyscy Ci, którym zależy na podtrzymywaniu piękna języka polskiego w codziennej mowie. 

Wystartują oni w ramach XXIX Gminnego Konkursu Recytatorskiego. Ich zadaniem będzie recytacja wybranego wiersza (uczniowie kl. I-III i IV-VI szkół podstawowych) oraz wiersza i fragmentu prozy w grupie kl. VII i VIII SP.

Mamy nadzieję, że w tym roku pandemia nie popsuje nam szyków i imprezę, która dwa lata temu została odwołana, a rok później zorganizowaliśmy ją w wersji online, tym razem będzie mogła odbyć się w sposób tradycyjny.

Eliminacje gminne konkursu kierowane są do dzieci i młodzieży szkół z terenu gminy Giżycko. Ich prezentacje w trzech kategoriach wiekowych oceni komisja konkursowa biorąc pod uwagę interpretację, estetykę mówienia, właściwy dobór repertuaru oraz ogólny wyraz artystyczny.

Warunkiem udziału jest przesłanie przez szkoły wypełnionych kart uczestnictwa (w każdej kategorii po 3 osoby) do 05 kwietnia 2022 drogą mailową: w.albowicz@gokir.ugg.pl

Zapraszamy serdecznie do Wilkas 08 kwietnia, początek współzawodnictwa o godz. 10.00.

*REGULAMIN KONKURSU I KARTA ZGŁOSZENIOWA (kliknij)

(GOKiR Wilkasy)

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze