Wilkasy. Celebracja kobiecości przy pięknej muzyce i ze słowiańską gimnastyką

0

Kilkadziesiąt kobiet z okazji swojego święta miło spędziło czas na koncercie utalentowanej mieszkanki Wilkas Marty Mierzejewskiej. W piątek (8 marca) absolwentka wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach dała wspaniałe show, śpiewając utwory z repertuaru pań i o paniach.

Ten muzyczny wieczór był prawdziwą celebracją kobiecości, ale impreza ta opierała się nie tylko na pięknych rytmach płynących ze sceny. Rozpoczęła się gimnastyką słowiańską prowadzoną przez Ewę Zalewską, która przygotowała komplet aż 27 ćwiczeń skierowanych do każdej pani chcącej zadbać o swe zdrowie, sprawność, atrakcyjność i duchowość. Ta przypominająca jogę relaksująca i wyciszająca forma treningu przypadła do gustu kilkunastu kobietom w różnym wieku. Dużym zainteresowaniem cieszył się też masaż dłoni i badanie cery dziewcząt ze Studia Oriflame z Giżycka.

Koncert tradycyjnie rozpoczął wójt gminy Marek Jasudowicz, wręczając kwiatka każdej z pań zaskoczonych pięknymi goździkami przyjmowanymi z uśmiechem na twarzach. Potem sceną zawładnęła Marta Mierzejewska, w swojej karierze wspierająca wokalnie wiele gwiazd, m.in. Halinę Frąckowiak, Blue Café, Nicka Sinklera, Michała Szpaka czy Roxie Węgiel. Artystka przez dwa sezony jako juror gościła również w programie muzycznym „All Together Now”. Piosenkarka z towarzyszeniem gitarzysty Marcina Piekutowskiego ekspresowo zjednała sobie publiczność, prezentując przeboje Kajah, Brodki, Edyty Bartosiewicz i innych, przeplatane atrakcyjnymi opowiastkami z jej działalności. Największą furorę zrobiło autorskie wykonanie hitu Alicji Majewskiej „Być kobietą”, śpiewanego przez wszystkie panie wraz z artystką. Nic więc dziwnego, że ten muzyczny szlagier musiał pojawić się również na bis.

A po koncercie był jeszcze czas na wspólne rozmowy przy kawie i ciasteczkach. Dziękujemy Wam kochane panie za udział w imprezie, w Was bowiem piękno, pozytywne usposobienie, moc i siła.

(Tekst, fot.: GOKiR Wilkasy) 

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze