Weź udział w licytacji i pomóż gimnazjalistom wyjechać na olimpiadę do USA

0

Drodzy sympatycy, przyjaciele, uczniowie, rodzice, czytelnicy, odbiorcy tego posta!

Jak zapewne wiecie, dwie drużyny kreatywne z Publicznego Gimnazjum im. Szarych Szeregów w Wilkasach zwyciężyły na Olimpiadzie Kreatywności DI we Wrocławiu i przysługuje im prawo do reprezentowania Polski jedni w Chinach, a drudzy w Stanach Zjednoczonych.
I zatrzymajmy się właśnie na sprawie drużyny wybierającej się do Stanów. Jak można się już domyśleć, nie mają oni wystarczającej ilości funduszy na tenże wyjazd. Dlatego też chcielibyśmy im pomoc w zrealizowaniu marzeń.
Powiedzmy wprost: organizujemy dla nich licytacje, z której dochód przeznaczony będzie właśnie na wyjazd. Mamy niewiele czasu, bo już w najbliższy piątek 6 maja 2016 r. o godzinie 19 widzimy się w „Tawerna DeZeTa Wilkasy”.
Oczywiście już dziś prosimy zarezerwować sobie czas i przyjść w piątek do DeZeTy. Jeżeli chciałby ktoś wesprzeć finansowo drużynę już dziś, to prosimy o kontakt w prywatnej wiadomości, a jeżeli ktoś ma jakieś przedmioty lub może zaoferować wykonanie jakiejkolwiek usługi i chciałby w ten sposób wesprzeć nasze kreatywne dzieciaki, to również zapraszamy do pisania wiadomości prywatnych. Mamy nadzieję, że skrzynka będzie pękać w szwach.

 

 

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze