Wesele na Mazurach? Jak wykorzystać nasz region w tym ważnym dniu?

0

Ślub i wesele to wyjątkowe wydarzenia w życiu każdej Młodej Pary. Coraz popularniejsze są wesela w wyjątkowych okolicznościach przyrody. Bez wątpienia jednym z takich miejsc w Polsce są Mazury. Jak zaplanować wesele w tym wyjątkowym miejscu, by zachwycić swoich gości?

Wesele na Mazurach- czego chcieć więcej?

Mazury nazywane są często krainą tysiąca jezior. Piękne plenery to bez wątpienia jeden z ich największych atutów. Mają jednak do zaoferowania dużo więcej. Wiele osób nie wie, że na Mazurach znajdziemy również liczne zamki. Na pytanie, jak chciałabyś się czuć w dniu swojego ślubu, prawie każda kobieta odpowie: Jak księżniczka. A gdzie można bardziej poczuć się tak wyjątkowo niż na zamku?

Dlatego wyjątkowym pomysłem może być organizacja wesela w jednym z zamków na przykład tym w Giżycku. Jeziora i lasy a pośród nich piękny zabytkowy zamek- to brzmi jak spełnione marzenie. To jednak dopiero początek. Sala weselna Giżycko zlokalizowana na zabytkowym zamku ma do zaoferowania o wiele więcej.

Najpiękniejszy dzień w życiu

Wiele par młodych czas przed weselem kojarzy przede wszystkim z licznymi stresami. Załatwienie wielu spraw, zaproszenie gości, organizacja całej imprezy weselnej wymaga wielu formalności. Jednak dzień ślubu powinien być przede wszystkim pięknym wspomnieniem. Dlatego najlepiej jest powierzyć organizację wesela profesjonalistom. Wybór sali weselnej w Giżycku to pierwszy krok w tym kierunku. Zespół profesjonalistów zadba, by każdy szczegół był dopracowany. Latem wesele może odbyć się w plenerze. Zamkowe wnętrza również zachęcają do organizacji przyjęcia.

Mazury w całej Polsce słyną z wyjątkowej kuchni. Ich położenie w pobliżu 3 granic sprawia, że znajdziemy tu niespotykane nigdzie indziej dania regionalne, które z pewnością oczarują gości. W zamkowych wnętrzach zupełnie inaczej smakują również trunki. Wesele to doskonała okazja do spróbowania i jednych i drugich. Wyjątkowy wystrój wnętrz zamku będzie uzupełnieniem wszystkich elementów przyjęcia. W dniu ślubu piękne dekoracje dodadzą niepowtarzalnego klimatu zamkowym wnętrzom. Będą one doskonałym tłem do niezliczonych zdjęć, upamiętniających całe wydarzenie.

Wesele w Giżycku

Sama sala weselna w Giżycku może oczarować. Jednak równie ważne jest jej otoczenie. Goście w czasie przyjęcia chętnie wychodzą się nieco przewietrzyć. Jeśli w przyjęciu uczestniczą dzieci, warto zadbać by w pobliżu sali, znajdowały się tereny zielone. Zarówno w samym Giżycku, jak i na całych Mazurach na pewno nam ich nie zabraknie. Warto wybrać się na spacer nad jedno z pięknych jezior. Takie otoczenie zachwyci nawet najbardziej wymagających gości. Zdjęcia, szczególnie te zrobione o zachodzie słońca, oczarują wszystkich.

Organizując wesele na Mazurach, nie można również zapomnieć o zatrudnieniu dobrego zespołu. W ostatnich latach bardzo popularni są również DJ. Niezależnie od tego, na którą z opcji się zdecydujemy, najważniejsze jest, żeby zarówno goście, jak i młoda para beztrosko bawili się do białego rana. Dodatkową atrakcją może być również pokaz laserów, który będzie nowoczesnym akcentem w zamkowych wnętrzach.

artykuł partnera 

Reklama