Wernisaż malarstwa Janiny Knap “Legendy mazurskie” oraz koncert Masovia Jazz Quintet

0

W piątek, 22 lutego o godzinie 18.00 rozpocznie się kolejne spotkanie w ramach Kuźni rzemiosła i sztuki Twierdzy Boyen. Zaprezentujemy Państwu wystawę malarstwa Janiny Knap “Legendy mazurskie” oraz koncert zespołu Masovia Jazz Quintet.

Na wernisaż i koncert zapraszamy do Warsztatu Zbrojmistrza na terenie Twierdzy Boyen, ul. Turystyczna 1, 11-500 Giżycko.

Janina Knap to absolwentka Liceum Sztuk Plastycznych w Supraślu i Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Na co dzień zajmuje się projektowanie grafiki do książek, podręczników szkolnych, gazet, akcydensów oraz na potrzeby reklamy. Ponadto jest ilustratorką podręczników szkolnych dla dzieci, bajek, zajmuje się ilustracją specjalistyczną (medycyna, stomatologia, ilustracje do podręczników z biologii) a także fotografią komercyjną i artystyczną. Malarstwo to jej działalność niekomercyjna. Od 11 lat jest współorganizatorką pleneru malarskiego w Supraślu. Obecnie mieszka na stałe w Rydzewie na Mazurach.

Wystawa Janiny Knap została dofinansowano ze środków Związku Polskich Artystów Plastyków w ramach Funduszu Wspierania i Promowania Polskich Artystów Plastyków.

Serdecznie zapraszamy!!!

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze