Weekend pod znakiem promili. Zatrzymani nietrzeźwi kierowcy

0

Giżyccy policjanci podczas minionego weekendu zatrzymali do kontroli trzech kierujących, którzy zdecydowali się prowadzić pojazd będąc pod wpływem alkoholu.

Pierwszy z kierowców został do kontroli drogowej zatrzymany w sobotę, 10 sierpnia około godziny 10.00 w miejscowości Sulimy gm. Giżycko. Kierowca jechał toyotą, 59-latek został przebadany na zawartość alkoholu w organizmie, wynik wskazał na stan po użyciu alkoholu 0,2 promila. Kierowcy zostało zatrzymane prawo jazdy.

Drugi z uczestników ruchu drogowego kierował rowerem. Został zatrzymany do kontroli w sobotę około godziny 12.00 w Giżycku na ul. Kolejowej. 58-letni mieszkaniec Giżycka jechał swoim rowerem mając blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Rower przekazano wskazanej osobie, po wykonaniu czynności rowerzysta został zwolniony.

Natomiast trzeci z kierowców został zatrzymany również w sobotę około godz: 15.30 na trasie Lipińskie-Wydminy. 59-letni mieszkaniec Wydmin jechał motorowerem. Wynik badania na zawartość alkoholu wskazał ponad 0,5 promila alkoholu.

Źródło: KPP Giżycko

- R e k l a m a -
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze