Weekend na drogach powiatu

0

W trakcie minionego weekendu giżyccy policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców. 

Do pierwszego zdarzenia doszło w sobotę (26.06) tuż przed godzina 1:00 w nocy na trasie Kętrzyn-Giżycko w miejscowości Sterławki Wielkie.

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący audi w pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał do przydrożnego rowu.

Na całe zdarzenie najechali inni kierowcy, którzy powiadomili policję. Po przeprowadzonym badaniu stanu trzeźwości kierowcy audi okazało się, że miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Mężczyzna podczas interwencji był agresywny i wulgarny, zmieniał wersje zdarzenia. Auto zostało odholowane, a 30-letni kierowca został zatrzymany w policyjnej celi do wyjaśnienia sprawy – informują funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku

Inny z kierowców również „odważył się” na jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości. Do kontroli drogowej 34-letni kierowca fiata został zatrzymany w Giżycku.

Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał ponad 1 promila alkoholu w organizmie. Auto zabezpieczyła trzeźwa osoba, a kierowca został przewieziony do jednostki policji. Kierowca już stracił prawo jazdy.

Policjanci obecnie szczegółowo wyjaśniają sytuację dwóch nietrzeźwych kierowców.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Giżycku 

 

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze