Warsztaty tworzenia palemek i stroików wielkanocnych

0

W poniedziałek (18 marca) w Klubie Seniora w Giżycku odbyły się warsztaty, podczas których powstały przepiękne palmy i stroiki wielkanocne.

Symbole wielkanocne to ważne elementy towarzyszące nam podczas Świąt Wielkanocnych. Palmy i stroiki można nabyć gotowe w sklepach, jednak najpiękniej prezentują się te przygotowane własnoręcznie.

Panie z Fundacji ARwena przygotowały inspirujące warsztaty, po to, aby pomóc Zuzi, dziewczynce chorej na nowotwór. W tym dniu były tworzone piękne dekoracje świąteczne, zaczynając od palm, a kończąc na ozdobach wielkanocnych.

Podczas warsztatów można było skorzystać z porad i zabiegów Mai Pieńczykowskiej ze studia urody. Zabieg parafinowy na dłonie połączony z masażem zapewnił relaks i odprężenie uczestnikom warsztatu.  

Dekoracje wielkanocne będzie można nabyć podczas kiermaszu, organizowanego przez Centrum Profilaktyki Uzależnieni Integracji Społecznej w Giżycku oraz Giżycki Uniwersytet III Wieku. Kiermasz  odbędzie się 27 marca w Klubie Seniora ul. Królowej Jadwigi 9B w Giżycku. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na pomoc Zuzi.

(Beata Górczyńska/ CPUIS)

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze