Uczestniczki poprzedniej edycji warsztatów - dla kobiet dorosłych. Warsztaty były zorganizowane przez CPUIS w 2019 r

Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej w Giżycku zaprasza uczennice giżyckich szkół średnich i zawodowych na warsztaty asertywności, budowania pewności siebie i samoobrony WenDo. Warsztaty są nieodpłatne.

WenDo jest powstałą ponad 30 lat temu w Kanadzie i uznaną na świecie metodą przeciwdziałania przemocy wobec kobiet . Jeśli chcesz nauczyć się obrony zarówno przed atakiem fizycznym, jak i psychicznym, ale przede wszystkim tego, jak do niego nie dopuścić  przyjdź na warsztaty WenDo.
 
Warsztat WenDo obejmuje miedzy innymi naukę podstawowych technik samoobrony, elementy samoobrony psychicznej, pracę z postawą ciała, pracę z oddechem i głosem, asertywność. Umożliwia odnalezienie drogi do własnej siły, co często pozwala odnaleźć radość i moc.

Warsztaty kierowane są do wszystkich dziewcząt i  kobiet, które odnalazły w sobie gotowość do zdobycia nowych umiejętności, chcą zmiany swojego życia lub też potrzebują odnaleźć siłę lub motywację do dalszego rozwoju.

Wielkość  grupy –  8 – 12 uczennic
Strój – swobodny na tyle, żeby można było siedzieć na podłodze, wykonywać ćwiczenia fizyczne; konieczne obuwie zmienne, nie ślizgające się.
Termin warsztatów – 4 grudnia 2021 godz. 9.00 – 16.00.   Miejsce – Świetlica Socjoterapeutyczna, ul. Sikorskiego 3 b, 11 – 500 Giżycko
Zgłoszenia proszę kierować na adres: ewa.ostrowska@gizycko.pl

Warsztaty będą realizowane w ramach kampanii „Biała wstążka”

Ewa Ostrowska
Dyrektor Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze