Walentynki w Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji w Wilkasach [ZAPOWIEDŹ]

0

Tegoroczne Walentynki w Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji pod znakiem doskonałej muzyki. Wszystkich zakochanych i nie tylko z okazji ich święta zapraszamy już w sobotę, 11 lutego na niezapomniany wieczorny recital grupy Roomieńce z Gdańska.

Nikola Nerc, Michał Boczoń oraz Nataniel Piechotka tworzą rytmy, które trafiając w ludzkie serca sprawiają, że nawet na najbledszych twarzach pojawiają się właśnie Oni, czyli rumieńce.

Ich muzykę określa się jako poezję śpiewaną lub po prostu polską alternatywę, subtelny jazz – przystępny, a zarazem niestroniący od eksperymentów i zabawy muzycznymi gatunkami.

Na koncie mają już koncerty na kilku festiwalach, m.in. Salwa Festiwal, Hope Fest Festival, Tak Brzmi Toruń Festiwal. Grali też z Kwiatem Jabłoni w Starym Maneżu w Gdańsku. Jak piszą o istniejącej pięć lat grupie krytycy muzyczni – ma potencjał, jakiego od dawna nie widzieliśmy na polskiej scenie muzycznej. Koncerty Roomieńców to wielka dawka pozytywnych emocji.

Bezpłatne wejściówki do odbioru w GOKiR Wilkasy. Czekamy na Was w sobotę, 11 lutego o godz. 18:00. Szczerość i energia płynące ze sceny sprawią, że od razu na Waszych twarzach zagoszczą piękne uśmiechy. 

GOKiR Wilkasy 

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze