Wakacje z mistrzami w Niepołomicach! Bezpłatny obóz piłkarski dla dzieci z całej Polski pod okiem trenerów Borussii Dortmund

0

Każde dziecko – niezależnie od tego, w jakim mieście, miejscowości czy gminie mieszka – może wziąć udział w bezpłatnej szkółce piłkarskiej prowadzonej przez trenerów Borussii Dortmund. Na piłkarki i piłkarzy czekają zajęcia z wybitnymi szkoleniowcami, treningi mentalne, nagrody oraz możliwość zwiedzania Krakowa i okolic. Szkółka, która w tym roku zagości w podkrakowskich Niepołomicach, startuje już 27 czerwca. Klub i organizator obozu – firma OSHEE właśnie rozpoczęły rekrutację do drugiej edycji OSHEE Camp.

W bezpłatnym obozie mogą wziąć udział dziewczynki i chłopcy w wieku od 7 do 12 lat z dowolnego miejsca Polski, których największą pasją jest piłka nożna. Nie liczy się poziom zaawansowania, ale zamiłowanie do futbolu. Jak dostać się do szczęśliwej 50-tki dzieci, która przez 5 dni w Niepołomicach będzie szkolić się pod okiem gwiazd i najlepszych trenerów? Wystarczy wziąć udział w konkursie i wysłać zdjęcie, które oddaje pasję do piłki nożnej małego piłkarza lub piłkarki.  Jednym zdjęciem można spełnić piłkarskie marzenie dziecka. Konkurs potrwa do 1 czerwca.

Spośród zgłoszonych dzieci komisja konkursowa wybierze te, które pojadą do Niepołomic na obóz ze szkoleniowcami Borussii Dortmund.

W nawet najmniejszej miejscowości w Polsce są boiska – orliki lub po prostu wyznaczone fragmenty zieleni – na których dzieciaki grają w piłkę. W dzisiejszym – tak mocno skomputeryzowanym świecie – tę pasję do sportu trzeba podtrzymywać i rozwijać. Wiemy jednak, że każde dodatkowe zajęcie, także uprawianie sportu, wymaga bodźców. Takim bodźcem może być na przykład spotkanie z trenerami Borussii Dortmund, którzy szkolą najlepszych na świecie, a także w ramach OSHEE Camp obejmą opieką uczestników obozu w Niepołomicach. Zapraszamy dziewczynki i chłopców z całej Polski. Pod Krakowem czeka na nich fantastyczna przygoda – mówi Karolina Kosyna, Manager ds. komunikacji w OSHEE.

Zdjęcie dziecka (z roczników 2004-2009) trzeba wysłać przy pomocy formularza na stronie konkursu. Jury nie będzie oceniać jakości technicznej fotografii, liczyć się będzie pomysł, kreatywność i ogólne wrażenie, jakie wywołuje fotografia.

Wybrana pięćdziesiątka w ramach nagrody głównej otrzyma pięciodniowy pobyt na obozie sportowym ze szkoleniowcami Borussii Dortmund, stroje sportowe, medale oraz atrakcje dodatkowe w postaci zwiedzania Krakowa oraz kopalni soli w Wieliczce. Organizatorzy zapewnią dzieciom komfortowe noclegi na Zamku Królewskim w Niepołomicach. Dla dzieci przygotowano treningi piłkarskie oraz mentalne, które wzbudzą w nich motywację do działania i nauczą, jak podtrzymywać i rozwijać sportowe zainteresowania. Uczestnicy zostaną także objęci specjalnym programem żywieniowym dostosowanym do potrzeb małych, aktywnych sportowców.

Sport to nie tylko wysiłek fizyczny, ale przede wszystkim styl życia i sposób na spędzanie czasu z przyjaciółmi. To właśnie chcemy pokazać dzieciakom podczas BVB-OSHEE Camp w Niepołomicach. Pokażemy im nie tylko to, jak powinny wyglądać ich treningi, ale także co powinny jeść i jak dbać o kondycję, aby utrzymać dobrą formę nie tylko na boisku. Nade wszystko jednak damy im szansę poznania nowych ludzi i przekonania się, że piękno sportu płynie z radości współdziałania, dzielenia się sukcesami, wspólnego dążenia do celu – mówi Michał Zioło, trener Szkółki Piłkarskiej BVB.

Wśród osób, które prześlą zgłoszenie konkursowe, ale nie zdobędą głównej nagrody, zostaną rozlosowane nagrody pocieszenia – roczny zapas produktów OSHEE i bluzy sportowe.

Rejestracji dziecka można dokonać na stronie: http://oshee.eu/osheecamp/zgloszenia

Zobacz, co o BVB-OSHEE Camp mówi Marco Reus:
https://youtu.be/F-tyfic7qys, oraz relacje wideo z ubiegłorocznej edycji szkółki piłkarskiej: https://www.youtube.com/user/OSHEEPolska.

Szkółka piłkarska Borussii Dortmund (BVB Evonik Fußballschule) rozpoczęła współpracę z polskimi dziećmi w 2015 roku. Zorganizowała wtedy cztery obozy w różnych miejscach Polski, w tym pierwszy BVB-OSHEE Camp w Krakowie. Treningi podczas obozów bazują na sportowym koncepcie Centrum Szkolenia Młodzieży Borussii Dortmund – klubu, w którym gra dziś Łukasz Piszczek. Szkolenia dzieci i młodzieży przygotowane przez niemieckich ekspertów rozwijają typowo techniczno-piłkarskie umiejętności (prowadzenie piłki, podania, przyjęcia, zwody czy strzały na bramkę), ale też są ukierunkowane na czerpanie przyjemności z gry w piłkę nożną.

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze