W mieszkaniach narkotyki i amunicja. Dwóch mężczyzn z zarzutami

0

Giżyccy kryminalni zatrzymali dwóch 30-latków, którzy w pomieszczeniach przez siebie zajmowanych mieli w sumie 140 gramów marihuany, 140 tabletek ekstazy, blisko 40 gramów amfetaminy i 38 sztuk amunicji. Obaj usłyszeli zarzuty.

Giżyccy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową nie zwalniają tempa. Kryminalni sprawdzają każdą informację o osobach, które mogą posiadać, udostępniać lub wprowadzać do obrotu środki odurzające lub substancje psychotropowe. Tym razem ustalenia doprowadziły do 2 mieszkań na terenie Giżycka. Zebrane informacje wskazywały, że ich lokatorzy mogą posiadać narkotyki.

W pierwszym z mieszkań policjanci zabezpieczyli ponad 100 gramów marihuany, blisko 30 gramów amfetaminy i 36 sztuk tabletek ekstazy, natomiast w drugim – 35 gramów marihuany, 106 sztuk tabletek ekstazy oraz 38 sztuk amunicji do karabinku „KBKS”.

30-latkowie w myśl Ustawy o przeciwdziałaniu narkomani odpowiedzą za posiadanie środków odurzających. Drugi z nich dodatkowo wzbogaci się o zarzut posiadania amunicji bez wymaganego zezwolenia.

Źródło: KPP Giżycko

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze