1 mln zł dofinansowania z Banku Gospodarstwa Krajowego, otrzymało Giżycko na budowę budynku komunalnego z 15 mieszkaniami. Pozyskane pieniądze stanowić będą ok. 30% całej inwestycji.

Nowy budynek komunalny zostanie wybudowany na ul. Sikorskiego. Wśród piętnastu mieszkań, cztery zostaną przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Cała inwestycja będzie wynosić ok. 3 mln zł, miasto otrzyma na ten cel dofinansowanie z Banku Gospodarstwa Krajowego w kwocie 1 mln zł- informuje na swoim blogu burmistrz Wojciech Iwaszkiewicz.

Ostatnio remontowany jest  budynek przy ul. Kościuszki, do którego już niedługo wprowadzą się pierwsi lokatorzy.

Źródło,fot.: burmistrziwaszkiewicz.pl

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

8 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
mieszkaniec

chodzą jęczą do burmistrza a ten rozdaje jak by to było jego całe szczęście że to jego pierwsza i ostatnia kadencja

3659

A CO ZAZDROŚCISZ IDŹ I TY POJĘCZ

Anonimowo

Jeśli tam maja wrócić poprzedni lokatorzy,to budynek powinien być pod specjalnym nadzorem, bo prędzej niż później go zdewastuja☹

derrr

To prawda, biednym TAK, patologi i ćpunom zdecydowanie NIE!

zbys

Mieszkania dla darmozjadow…

qwerty

Zbysiu darmozjad to ty masz po ojcu na drugie…

lozyn

Fantastycznie, ale estetyka elewacji pozostawia wiele do życzenia. Rozumiem, że wysoka wartość estetyczna często wiąże się z kosztami, ale o ileż ten projekt by zyskał gdyby chociaż ten chorobowy żółty zmienić na kolor biały! Ludziom się wydaje, że jasne, stonowane kolory to smutek, szarość i komuna, ale jest inaczej. Tandetna (bo i rzeczywiście tania) kolorystyka przywodzi na myśl jedno słowo: substandard. Mam nadzieję, że to miasto i ten kraj nauczy się kiedyś umiaru – nie tylko w kolorystyce.

bauvvanek

A mnie sie podoba czerwony. I co? To będzie ten fioletowy, czy zostanie jednak zielony? I nie podoba mi się biały. Czyli p. <> co człowiek to pogląd