W Giżycku powstanie kolejny park handlowy

15

Przy skrzyżowaniu ul. Obwodowa/Świderska w Giżycku powstanie kolejny park handlowy. Obecnie trwają prace koncepcyjne i projektowe.

Jak informuje inwestor Grupa RWS , na działce o wielkości 4,38 ha powstanie nowy park handlowy o powierzchni zabudowy ponad 11 tys. m², który będzie największym tego typu obiektem w mieście.

Obecnie trwają prace koncepcyjne i projektowe. Równolegle prowadzony jest proces komercjalizacji, podczas którego udało się już pozyskać znane marki europejskich sieci handlowych. 

Inwestycja będzie usytuowana bezpośrednio przy obwodnicy miasta tj. przy drodze krajowej nr 59 oraz przy największym rondzie w Giżycku – rondo przy ul. Obwodowej i ul. Świderskiej stanowi jedno z najbardziej obciążonych skrzyżowań w Giżycku, którego przepustowość wynosi około 1 589 samochodów na godzinę – dodaje inwestor.

(źródło: Grupa RWS)

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

15 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
to nie jest już Giżycko

Czy to emeryci mają szturmować te sklepy? Zaskakujące kto w tym mieście pracuje, bo zakupy w markecie możliwe są przed pracą o 7 rano. Przez cały dzień do zamknięcia wiecznie pełne parkingi kupujących. Chyba czas na elytarne galerianki…

galery

Też się zastanawiam. Wiecznie kupują. Ludzi pełno w sklepach, a robić nie ma komu.

fan Wojciecha komtura

Ja z kolei uważam, że płatne parkowanie zaszkodziło biznesowi w centrum miasta. Jeśli się za mną zgadzasz – daj plusa, jeśli nie- minusuj.

Tak to widzę

Prawda

głupi internetowy Zybi

to nieprawda

Zuzia

Może najwyższy czas na odejście z pracy ( z państwowych zakładów pracy )emerytów powyżej 65 roku życia. Pobierają emerytury i pracują na całych etatach. Czas zrobić miejsce dla młodzieży. Pokończyli studia i siedzą w domu. Jest to straszne, ale prawdziwe.

Ewa

nie ma zakładów pracy niby skąd pieniądze na zakupy w mieście aż nadto jest sklepów ludzie nie mają zatrudnienia czy tylko zawód sprzedawca