W Giżycku powstanie kolejny park handlowy

9
R e k l a m a

Przy skrzyżowaniu ul. Obwodowa/Świderska w Giżycku powstanie kolejny park handlowy. Obecnie trwają prace koncepcyjne i projektowe.

Jak informuje inwestor Grupa RWS , na działce o wielkości 4,38 ha powstanie nowy park handlowy o powierzchni zabudowy ponad 11 tys. m², który będzie największym tego typu obiektem w mieście.

Obecnie trwają prace koncepcyjne i projektowe. Równolegle prowadzony jest proces komercjalizacji, podczas którego udało się już pozyskać znane marki europejskich sieci handlowych. 

Inwestycja będzie usytuowana bezpośrednio przy obwodnicy miasta tj. przy drodze krajowej nr 59 oraz przy największym rondzie w Giżycku – rondo przy ul. Obwodowej i ul. Świderskiej stanowi jedno z najbardziej obciążonych skrzyżowań w Giżycku, którego przepustowość wynosi około 1 589 samochodów na godzinę – dodaje inwestor.

(źródło: Grupa RWS)

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
guest
9 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Ewa
Ewa
10 października 2021 23:18

nie ma zakładów pracy niby skąd pieniądze na zakupy w mieście aż nadto jest sklepów ludzie nie mają zatrudnienia czy tylko zawód sprzedawca

PijanyAbstynent
PijanyAbstynent
10 października 2021 16:39

Kolejne korporacyjne sieciowki praca marzeń stać i prosić ludzi co podać w czym pomoc.Polska to już dawno upadła zlikwidowano przemysł A dano markety praca życia w markecie.

Sic
Sic
8 października 2021 11:13

Infrastruktura turystyczna jaka jest każdy widzi ….. Zachłyśnięcie się wielkimi powierzchniami handlowymi i nadzieją na turystykę handlową gzie wszędzie wszystko jest odbije się wielką czkawką.

Sssss
Sssss
8 października 2021 10:41

Otwórzcie jakąś firmę, która mogłaby zatrudnić sporą liczbę pracowników. Żeby znaleźć tam jakiś etat to graniczy z cudem… Gdyby nie wojsko i policja to nie mam pojęcia gdzie Ci ludzie by pracowali…