W Giżycku i powiecie wygrywa Koalicja Europejska

23

Znamy już wyniki głosowania z naszego regionu. W Giżycku i powiecie giżyckim wygrała Koalicja Europejska, czyli komitet złożony z partii opozycyjnych. 

W Giżycku KE zdobyła 4586 głosów co dało poparcie na poziomie 49,04%. Na PIS zagłosowało 3028 wyborców (32,38%). Trzecie miejsce zajęła Wiosna z wynikiem 749 głosów (8.01%). Próg wyborczy w Giżycku przekroczyła też Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy – 494 głosów (5,28%).

W powiecie giżyckim wyniki prezentują się następująco:

KE – 7435 głosów ( 44,64%)

PIS – 6242 głosów (37,48%)

WIOSNA – 1231 (7,39%)

Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy – 842 (5,06%)

W skali kraju wygrywa PiS. Po zliczeniu głosów z 99,31% obwodów, partia Jarosława Kaczyńskiego zdobyła 45,56%, a KE 38,30%. Na trzecim miejscu z wynikiem 6,04 jest Wiosna Roberta Biedronia. Inne komitety nie przekroczyły progu wyborczego, czyli 5 procent głosów.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

23 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
STANLEY

Niektórym wypranym mózgom wydaje się że jak polski rząd tworzy program socjalny dokładnie takie jakie są na zachodzie Europy to jest to rozdawnictwo i tworzenie patologii a nie dobra redystrybucja pieniądza które tak czy inaczej wraca do państwa. W swojej głupocie nie widzą i nie słyszą że opozycja chce podtrzymywać ten program i wręcz krzyczy że są gwarantem tego że program się utrzyma jak krzyczy Schetyna. No ale dla niektórych musi rządzić swój człowiek. Nie musi być mądry. Ważne żeby ładnie wyglądał i gadał o Unii Europejskiej. Żenada Umysłowa.

Vortex

tak jest to patologia – bo na ten pieniądz inni muszą zapylać kwiatki i jest ich coraz mniej.( nawet mniejsza o kompetencje w zapylaniu )

fako

ten mały to wspaniały polityk ,większość jemu do nóg nie dorasta

M B

PiS w całym kraju zamknął gęby dodatkowo emeryturą dziadkom, schował Antoniego i przestał truć o Smoleńsku i wystarczyło ale jedno się nie zmieniło to ten mały zakompleksiony człowiek rządzi polsko niestety!!!

Vortex

A skąd wiesz że jest zakompleksiony ? Masz na to dowody ?

fako

pamiętajcie nie było takiego człowieka jak JAROSŁAW jest niższy od napoleona i nie ma takiej władzy jak napoleon a rządzi i to bardzo mądrze szacunek dla tego polaka

Autor

Hahaha
Najlepszy dowcip roku 2019 ;))

Lolo80

Skąd się wyklułeś

Vortex

Z dwojga złego wolę Kaczyńskiego ( niż Schetynę )