22-letni kierowca w centrum Ełku uderzył swoim BMW w drzewo. Mężczyzna podczas skrętu w prawo nie dostosował prędkości do warunków na drodze i stracił panowanie nad autem. Sam kierujący i dwie pasażerki trafili do szpitala z potłuczeniami. Policjanci zatrzymali młodemu kierowcy prawo jazdy. Jak się okazało – nie po raz pierwszy.

Do zdarzenia doszło wczoraj (27.04.2017) przed północą w centrum Ełku. Z ustaleń policjantów wynika, że 22-letni kierujący BMW podczas skrętu w prawo nie dostosował prędkości do warunków na drodze, w wyniku tego stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. 22-latek podróżował z dwiema młodymi kobietami, które doznały ogólnych potłuczeń ciała. Natomiast sam kierujący ma złamaną rękę. Wszyscy trafili do szpitala.

Kierowca w chwili zdarzenia był trzeźwy. Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Trwa dokładne wyjaśnianie okoliczności tego zdarzenia.

Okazało się, że to nie pierwsze przewinienie młodego kierowcy na drodze, za które zostało mu zatrzymane prawo jazdy. 22-latek miał już w przeszłości zatrzymymane uprawneinia na 3 miesiące za przekroczenie prędkości o ponad 50km/h w obszarze zabudowanym.

Źródło: KWP Olsztyn (AKdN/TM)

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze