Na trasie Pisz-Orzysz doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca pojazdem marki VW Polo uderzyła w przebiegającego przez drogę jelenia, a następnie zjechała do rowu, gdzie uderzyła w drzewo. Autem jechały dwie kobiety, które z obrażeniami trafiły do szpitala. 

W piątek (31 stycznia) po godzinie 8.00 na drodze krajowej nr 63, na trasie Pisz-Orzysz, w miejscowości Gaudynki doszło do wypadku drogowego.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że samochód marki VW Polo uderzył w przebiegającego przez drogę jelenia. Następnie auto zjechało do przydrożnego rowu, gdzie uderzyło w drzewo.

Samochodem kierowała 63-letnia mieszkanka Giżycka, która w wyniku uderzenia została zakleszczona w pojeździe. Jechała z pasażerką. Obie kobiety z obrażeniami przewiezione zostały do szpitala. Droga krajowa nr 63 na tym odcinku była zablokowana przez kilka godzin.

Źródło: KPP Pisz

Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Vega
Vega
2 lutego 2020 15:31

Słuchajcie koniecznie trzeba zmusić służby żeby poszukały tego jelonka. On może potrzebować pomocy! Trzeba szybko na miejsce wezwać weterynarza!!!

ludek
ludek
odpowiedział na komentarz  Vega
2 lutego 2020 16:27

Tak. Trzeba zrobic oblawe na caly powiat. Pewnie gdzies sie ukrywa po lasach. „Ekolodzy” i krzykacze do pomocy!

Patryk
Patryk
odpowiedział na komentarz  Vega
3 lutego 2020 13:17

Przejezdzałem i jeleń leżał w rowie, więc już raczej nikt mu nie pomoże.

Grubymt2
Grubymt2
1 lutego 2020 15:18

A co z jeleniem ?

ludek
ludek
odpowiedział na komentarz  Grubymt2
2 lutego 2020 15:28

Na parówki poszedł