Volkswagen uderzył w drzewo. Trzy osoby trafiły do szpitala

0

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na trasie Kruklanki-Wyłudy. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierowca volkswagena, nie dostosował prędkości do warunków drogowych, stracił panowanie nad autem i uderzył w przydrożne drzewo.

Wczoraj (28.08.) około godziny 14:00 oficer dyżurny węgorzewskiej komendy  otrzymał  telefoniczne zgłoszenie, że na trasie Kruklanki-Wyłudy doszło do wypadku drogowego. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierującemu volkswagenem, zabrakło wyobraźni i trzeźwego myślenia. 35-latek nie dostosował prędkości do warunków drogowych i na łuku drogi zjechał na pobocze, a następnie uderzył w drzewo. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało, że mieszkaniec gminy Pozezdrze miał w organizmie ponad promil alkoholu – przekazują mundurowi z KPP Węgorzewo. 

Mężczyzna został helikopterem przetransportowany do szpitala. Wspólnie z 35-latkiem podróżowało jeszcze trzech pasażerów. Dwóch z nich również z obrażeniami zostało przewiezionych karetką pogotowia do szpitala.

fot. KPP Węgorzewo
fot. KPP Węgorzewo

(źródło: KPP Węgorzewo) 

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze