Volkswagen „poszedł” na części

1
fot. WMOSG

Funkcjonariusze z PSG w Bezledach wspólnie z funkcjonariuszami Zarządu w Olsztynie CBŚP prowadzili działania pod kątem zwalczania przestępczości samochodowej. Efektem ich czynności było zabezpieczenie 2 volkswagenów.

Na jednej z posesji w powiecie nowodworskim funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Bezledach razem z funkcjonariuszami z Zarządu w Olsztynie Centralnego Biura Śledczego Policji, ujawnili 20 października poszukiwanego volkswagena. Mundurowi potwierdzili, że samochód z 2003 roku został skradziony na terytorium Andory. W trakcie działań okazało się, że volkswagen transporter nie ma lamp i silnika. Wymontowane części ze skradzionego pojazdu, przełożone zostały do innego VW z 2009 roku. Funkcjonariusze zabezpieczyli zarówno poszukiwany samochód, jak i ten drugi z „lewymi podzespołami”. Wartość pojazdów to 25 tys. zł.

49-latek przyznał się do posiadania volkswagenów. Mieszkańca powiatu nowodworskiego zatrzymano. Dalsze czynności w sprawie prowadzą policjanci z Zarządu w Olsztynie CBŚP.

(WMOSG)

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Mahik

Za wolno rozbierał