VI Charytatywny Rajd Koguta 2022 (18.06.)

0

VI Charytatywny Rajd Koguta 2022 Oława – Giżycko 16.06 – 19.06.2022

Finał w Giżycku 18 czerwca 10.00 – 20.00

Informacja organizatora

Dlaczego wybraliśmy Giżycko? Chyba nie musimy tłumaczyć! To nasza żeglarska stolica Polski, oraz serce Krainy Wielkich Jezior, otoczona z trzech stron jeziorami Niegocin, Kisajno i Tajty. Krystaliczna woda, biały piasek i zielona trawa – czy potrzeba czegoś więcej?

W tej Edycji uczestnicy będą musieli zmierzyć się z pokonaniem prawie 700 kilometrowej drogi, przebiegającej m. in. przez Warszawę. Po trudach trasy, każdy będzie miał okazję na odpoczynek na mazurskich plażach, które są doskonałym miejscem na wspólne podziwianie zachodu słońca. Nigdzie w Polsce zachody słońca nie są tak magiczne jak na Mazurach.

Ponad to będziecie mieli okazję zobaczyć dwie największe atrakcje regionu. Nigdy nie zdobytą Twierdzę Boyen, która kształtem przypomina sześcioramienną gwiazdę oraz jedyny w Polsce most obrotowy, który waży ponad 100 ton i jest obracany ręcznie przez operatora.

Burmistrz miasta oraz mieszkańcy Giżycka przyjmą nas z wielką radością, a miasto wspomoże nas w organizacji rajdu. Burmistrz zaoferował scenę, zespoły koncertowe, konferansjera, pomoc służb miejskich, pomoc medyczną oraz grochówkę wojskową dla uczestników. Jest to dla nas ogromna pomoc.

Meta odbędzie się na plaży w Giżycku. Będziemy czekać na Was 18.06 od godz. 10:00-20:00. Wszyscy uczestnicy którzy przyjadą, zostają wraz z pojazdami aby przywitać kolejne załogi. Miasto Giżycko przekaże 4 ha przy plaży, gdzie wszyscy spędzimy sobotę. Automatycznie zrobimy ogromny zlot. Wieczorem czekają na nas koncerty, grochówka, wkopanie palmy oraz wręczenie nagród na zakończenie rajdu.

- R e k l a m a -
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze