UWS Fest, Ryński Festiwal Kulinarny (zapowiedź)

0

Przed nami bardzo kulturalny weekend w Rynie, mamy sierpień i Regionalny Park Edukacji Kultury i Turystyki w Rynie nie odpuszcza i działa pełną parą!

20 sierpnia w Amfiteatrze nad Jeziorem Ryńskim odbędzie się 3. edycja UWS Fest (Uwierz w siebie Festiwal), na scenie wystąpią młodzi, początkujący artyści tworzący muzykę hip-hop: Ebe/Juice, Gibon/Sake,  BPM, Szmigiel, Ćwiku a także mający na swoim koncie już 4 wydane krążki Przyłu, który podbija polską scenę muzyczną hip-hop. Bezwzględną gwiazdą tego muzycznego wieczoru będzie niesamowicie uzdolniony raper i producent muzyczny GIBBS, który w ostatnim roku stał się niekwestionowaną gwiazdą hip-hop. Start godz. 19:00, Wstęp bezpłatny.

21 sierpnia w Amfiteatrze nad Jeziorem Ryńskim odbędzie się pierwsza edycja Ryńskiego Festiwalu Kulinarnego. Na fanów dobrego jedzenia czekać będzie zupa rybna którą własnoręcznie i na żywo ugotuje zwyciężczyni Master Chefa Aleksandra Juszkiewicz. Dla wielbicieli ogórków kiszonych będzie zupa ogórkowa. To nie wszystkie smaczne niespodzianki – pysznie zapowiada się również Jarmark kulinarny. Ponadto gry i zabawy, a także zawody jeździeckie Hobby Horse. 

Szukamy pracowników

(Regionalny Park Edukacji Kultury i Turystyki w Rynie)

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze