Uwaga! Potrzebna pilna pomoc!

8

Potrzebna pilna pomoc! Do piątku trzeba zebrać 7000 zł! 

„Do piątku trzeba zebrać 7 000 zł. Ta kwota niestety codziennie rośnie, a sprawa jest niezwykle delikatna i bardzo ważna. Jeden z naszych mieszkańców zmarł nagle na terenie Niemiec pozostawiając córkę, która obecnie uczy się i nie pracuje. Nie posiada żadnego dochodu i nie ma żadnej innej bliskiej rodziny, która by była w stanie pomóc. Pieniądze są potrzebne na sprowadzenie ciała naszego mieszkańca do Giżycka. Zebraliśmy już ok. 3 000 zł, firma pogrzebowa zadeklarowała bezpłatny pochówek, ale wciąż brakuje około 4 000 zł… A z każdym dniem będzie brakowało niestety coraz więcej, bo stale rosną koszty…

Jeżeli ktoś z Państwa chciałby pomóc, proszę o kontakt z Biurem Promocji i Polityki Społecznej w Urzędzie Miejskim (koniecznie jutro – w środę), tel. 87 7324 137 / 152, email: katarzyna.karolska@gizycko.pl. Każda, nawet najdrobniejsza kwota jest bezcenna w tej ważnej sprawie. Bardzo dziękuję.”

[AKTUALIZACJA 14.06.2017]

Cała kwota została zebrana. Wszystko zostało załatwione.

Źródło: burmistrziwaszkiewicz.pl 

Subskrybuj
Powiadom o
guest

8 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Maria

Ludzie, czy wam nie wstyd wypisywać komentarze pełne jadu? Żadnej empatii? Żadnego szacunku dla człowieka, na którego spadł cios? Kim wy jesteście??? Nie chcecie, nie pomagajcie. Ale powstrzymajcie ten jad, który z was się wylewa.
Administrator strony powinien dawno zablokować te zbędne i okrutne komentarze…

Anonimowo

Ost bylam tam pod urzędem czekałam na koleżankę i siedziałam na ławce to facet z biura zamiast wziasc się za robotę grał w pasjansa sobie kiedy usłyszał mój śmiech zamknął okno he

Monika

Nie bardzo to rozumiem,jeśli pracuje się legalnie to nie ma problemu z takimi czynnościami. Ten ktoś swiadomie wybrał. Skoro nie płacił ubezpieczenia na terenie Niemiec min 250 Euro ,nie wiem jak długo pracował ,ale nie bardzo rozumiem cała sytuacje. Praca na czarno kosztuje . każdego miesiąca rodzina zaoszczędziła ok 250 ero miesięcznie i musiała liczyć się z konsekwencjami.

Anonimowo

Monika jakaś ty normalnie PIERDOLNIĘTA JESTEŚ

Monika

Niw bardzo rozumiem co robiła ta osoba na terenie Niemiec? Jeśli pracował to powinien mieć ubezpieczenie ,które pokryje wszystko,jesli była to praca na czarno to każdy miesiąc ubezpieczenia to najmniej ok 270 euro? Pytanie? Dlaczego niie pracowała ta osoba legalnie?