Uwaga! Ognisko ptasiej grypy w sąsiednim powiecie

0

Urząd Gminy Giżycko informuje. 

W związku z wystąpieniem ptasiej grypy na terenie Gminy Kętrzyn w miejscowości Parcz zgodnie z Rozporządzeniem Nr 16 Wojewody Warmińsko-Mazurskiego z dnia 29 maja 2023 r. w sprawie zwalczania wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI):
  
– za obszar zapowietrzony wysoce zjadliwą grypą ptaków (HPAI) uznaje się w Gminie Giżycko obszar administracyjny miejscowości Kamionki na zachód od linii poprowadzonej przez miejscowości Pilwa i Kronowo.

– za obszar zagrożony wystąpieniem wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI) uznaje się w Gminie Giżycko miejscowości: Bogacko, Guty, obszar administracyjny miejscowości Antonowo na zachód od linii poprowadzonej przez miejscowości Guty i Kietlice, obszar administracyjny miejscowości Kamionki na wschód od linii poprowadzonej przez miejscowości Pilwa i Kronowo, obszar administracyjny miejscowości Sterławki Małe na północ od linii poprowadzonej przez miejscowości Knis i Kalinowo, obszar administracyjny miejscowości Wrony na zachód od linii poprowadzonej przez miejscowości Guty i Sterławki Małe. 

Więcej informacji poniżej w załączniku.  

Rozporządzenie Nr 16 W W-M z dnia 29 maja 2023r. ws. zwalczania wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI) ognisko w m. Parcz (KLIKNIJ)

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze