Utrudnienia w ruchu w miejscowości Sulimy

3

Zarząd Dróg Powiatowych w Giżycku informuje, że w związku z realizacją zadania „Przebudowa drogi powiatowej nr 1736N Kruklanki-Pieczonki-Sulimy w miejscowości Sulimy” nastąpią utrudnienia w ruchu. Od 30 stycznia 2020 r. zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu na czas robót.

W przypadku zamknięcia jednego pasa drogi – ruch będzie odbywał się wahadłowo. W przypadku zajęcia całej jezdni zostaną wyznaczone objazdy.

Przedmiotem zadania jest przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 1736N o długości 1281,94 m. Planowany zakres robót budowlanych zawiera: przebudowę skrzyżowania zwykłego na skrzyżowanie typu „mini rondo”, skanalizowanie ruchu drogowego, w tym odseparowanie ruchu pieszego od ruchu samochodowego, przebudowę skrzyżowań z drogami gminnymi, wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego, przebudowę oraz wykonanie nowych chodników i zjazdów, wykonanie zatok autobusowych, parkingu, budowę odwodnienia drogi, urządzeń bezpieczeństwa ruchu, oznakowanie pionowe i poziome oraz zabezpieczenie sieci telekomunikacyjnej i wodociągowej.

Źródło: ZDP w Giżycku

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Marcin
Marcin
31 stycznia 2020 22:00

I będzie jak ze skrzyżowaniem Nowowiejskiej z obwodnicą Giżycka: 2 i pół roku i końca nie widać.
Prace się nie wykonują, stagnacja.
mam już nazwę: Rondo wstydu i nieudolności
😀

Mieszkaniec
Mieszkaniec
odpowiedział na komentarz  Marcin
2 lutego 2020 10:00

Zapomniałeś kolego ze rondo na obdnicy to robota GDDKiA z ukochanego,, Olsztyna,, oni w Giżycku nic nigdy nie zrobili dobrze

CBA
CBA
31 stycznia 2020 11:55

To pan R i M znow sie oblowia sprzedajac mienie firmy po remonci