Urząd Skarbowy w Giżycku Przyjazny Przedsiębiorcy

0

Już po raz czternasty rozstrzygnięto konkurs „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”, organizowany przez Business Centre Club i Ministerstwo Finansów.

Przedsiębiorcy, w ramach tego konkursu wybrali 3 urzędy skarbowe w województwie, doceniając je za profesjonalną i życzliwą obsługę klientów. Wyróżnienia dla najlepszych wręczono podczas spotkania, które odbyło się 27 czerwca 2016 r. w Izbie Skarbowej w Olsztynie.

Tegorocznymi laureatami zostali: Urząd Skarbowy w Elblągu, Urząd Skarbowy w Braniewie i Urząd Skarbowy w Giżycku.
Gościem specjalnym spotkania był  Wicewojewoda Warmińsko – Mazurski Pan Sławomir Sadowski.

Urzędy skarbowe są oceniane na podstawie punktowanych odpowiedzi z ankiet wypełnionych przez przedsiębiorców. Ocenie przedsiębiorców z regionu podlega m.in.: jakość obsługi podatnika, łatwość komunikacji, w tym elektronicznej oraz kompetencje pracowników. W tym roku przedsiębiorcy wypełnili ponad 5 tys. ankiet.

Celem konkursu jest promowanie wysokich standardów obsługi klienta oraz tworzenie między administracją skarbową, a przedsiębiorcą relacji charakteryzujących się wzajemną życzliwością i profesjonalizmem.
Wyróżnione urzędy skarbowe otrzymują tytuł „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy – 2016″. Prawo jego używania przysługuje przez 1 rok, tj. do czasu rozstrzygnięcia następnej edycji konkursu.

Izba Skarbowa Olsztyn

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze