Uprawiał marihuanę w garażu [WIDEO]

0

Giżyccy policjanci na terenie jednej z posesji zlikwidowali plantację konopi. Mieściła się ona w blaszanym garażu specjalnie dostosowanym do uprawy nielegalnych roślin. Funkcjonariusze zatrzymali także jej 22-letniego właściciela. Mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wizyta giżyckich kryminalnych na jednej z posesji na terenie powiatu nie była oczywiście przypadkowa. Funkcjonariusze wiedzieli, że lokator może mieć narkotyki. Nie mylili się. Podczas przeszukania budynków, w blaszanym garażu znaleźli świetnie przygotowane pomieszczenie ze specjalnym systemem wentylacyjnym, gdzie w dobrych warunkach rośliny były systematycznie nawadniane i odżywiane. Oprócz małej plantacji w garażu, 22-latek uprawiał rośliny także na pobliskim polu, gdzie policjanci znaleźli kolejne krzewy konopi. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli 10 krzewów, 20 gramów suszu oraz profesjonalny sprzęt przeznaczony do uprawy roślin.

22-letni mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. W myśl Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za uprawę konopi mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

KPP Giżycko ich/in

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze