Ulicami Giżycka przeszła defilada historyczna [WIDEO,ZDJĘCIA]

4

W piątek (9 sierpnia) ulicami Giżycka przemaszerowała defilada historyczna. Defilada była częścią programu pikniku historyczno-militarnego „Operacja Boyen 2019”. 

Mieszkańcy i turyści mogli podziwiać Grupy Rekonstrukcji Historycznej, których zbiórka odbyła się na Pasażu Portowym. Po prezentacji, ulicami miasta do Twierdzy Boyen przemaszerowała defilada historyczna.

Jutro najważniejsza część wydarzenia-  inscenizacja historyczna z okresu Wielkiej Wojny “Bój o Twierdzę Boyen” – miejsce: majdan Twierdzy Boyen.

OPERACJA BOYEN 2019 – PROGRAM (KLIKNIJ) 

Piotr Suchta 

(UWAGA! Powyżej został umieszczony materiał wideo. Jeżeli go nie widzisz, oznacza to, że został zablokowany przez AdBlock. Wyłącz blokowanie reklam lub zmień ustawienia przeglądarki, żeby móc obejrzeć wideo. DZIĘKUJEMY!)

(kliknij w zdjęcie aby powiększyć)

- R e k l a m a -
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Vortex
Vortex
6 września 2019 21:43

Oni nie czują się POLAKAMI tylko hmmm no właśnie kim ? Na pewno to co kryje się u nich w czaszce i jest szare to tyko szara masa i nic więcej tylko omyłkowo nazywana mózgiem.

turysta
turysta
19 sierpnia 2019 10:42

Litości! Opamiętajcie się burmistrzu! rajcuszkowie też! Co i kogo fetujecie….ZABORCÓW! wszak to granda! , żeby admirować sołdatów carskich i pickelhaubów kaisera ! wstyd i hańba.
Ordynuję wam leszcze lewatywę!, może coś zaklapuje w antypolskich mózgownicach, bo w przeciwnym razie w przyszłym roku zbrodniarzom Adolfowi i Keitelowi urządzicie grosse festfaier!

człowiekzlasu
człowiekzlasu
9 sierpnia 2019 22:31

Pytanie mam ? Ten gość na przodzie to ten pajac Wojtulina , a za nim wojska bolszewickie to trzeba mieć mózg. Nie wiem może się mylę!

Reko
Reko
odpowiedział na komentarz  człowiekzlasu
13 sierpnia 2019 10:57

Nie bolszewickie, a carskie