Ukrywali się, bo byli poszukiwani. Policjanci zatrzymali 4 osoby

0

Dzięki skutecznej pracy policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku doszło do zatrzymania 4 poszukiwanych osób. Aktualnie wszyscy trafili już do zakładów karnych, gdzie odbędą zasądzone wyroki.

Policjanci z Giżycka zatrzymali kolejne osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości. Podstawą zatrzymania był wydany przez sąd nakaz doprowadzenia do aresztu śledczego.

Pierwsze trzy osoby zostały zatrzymane 12 stycznia na terenie Giżycka, Wydmin i gminy Ryn.

Pierwszy zatrzymany to 31-letni mieszkaniec Giżycka, który dopuścił się przestępstwa rozboju, ma do odbycia 115 dni kary pozbawienia wolności. Drugi z poszukiwanych to 20- letni mieszkaniec Wydmin, który dopuścił się przestępstwa oszustwa. Mężczyzna ma do odbycia 6 miesięcy kary pozbawienia wolności. Kolejny zatrzymany to 26-letni mieszkaniec gminy Ryn. Zatrzymany ma do odbycia karę 120 dni pozbawienia wolności za przestępstwo z art. 244b kodeksu karnego za niedotrzymanie obowiązków związanych ze środkiem zabezpieczającym.

Czwarty poszukiwany został zatrzymany 14 stycznia na terenie Giżycka. 41-latek poszukiwany był do odbycia kary 5 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo kradzieży z włamaniem.

Zatrzymani zostali już przewiezieni do wskazanych zakładów karnych.

Źródło KPP Giżycko

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze