Ukradł markowe perfumy warte 3400 zł z drogerii w Giżycku

0

Policjanci wydziału kryminalnego giżyckiej komendy zatrzymali 35-latka podejrzanego o kradzież drogich perfum w jednej z drogerii na terenie Giżycka. Straty oszacowano na ponad 3400 złotych. 

Policjanci z Giżycka otrzymali zgłoszenie o kradzieży perfum w jednej z drogerii na terenie Giżycka, do której doszło 21 czerwca.

Z relacji zgłaszającego wynikało, że sprawca wybierał markowe produkty i nie płacą za nie, opuścił sklep. Straty oszacowano na kwotę blisko 1800 złotych. „Rabuś” nie wyciągnął wniosków ze swojego przestępczego zachowania i następnego dnia ponownie przyszedł do drogerii po kolejne drogie perfumy, tym razem był w towarzystwie dwóch znajomych. Po raz kolejny brał z regałów drogie markowe perfumy i wszystko wskazywało na to, że i tym razem nie będzie za nie płacił. Wychodząc ze skradzionym towarem o wartości ponad 1600 złotych, został ujęty przez ochronę. Na miejsce przyjechali policjanci i zatrzymali 35-latka – informują funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku. 

Mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży perfum o łącznej wartości ponad 3400 złotych. Zastosowano wobec niego policyjny dozór, musi stawiać się dwa razy w tygodniu w jednostce policji.

35-latek już wcześniej dopuszczał się kradzieży, za co odbywał karę pozbawienia wolności. Będzie odpowiadał w tzw. „recydywie”.

(Źródło: KPP Giżycko)

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze