Ukradł butle z gazem i metalowe elementy. 28-latek działał w warunkach „recydywy”

2

Giżyccy kryminalni namierzyli sprawcę kradzieży butli z gazem oraz elementów metalowych. Mężczyzna działał w warunkach tzw. recydywy. 

W sobotę (27 stycznia) kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku namierzyli mężczyznę, który na początku stycznia na terenie gminy Wydminy, dokonał kradzieży z włamaniem do stojaka z butlami gazowymi, skąd ukradł 4 butle.

Stróże prawa ustalili również, że mężczyzna, w dzień przed zatrzymaniem dokonał kradzieży elementów metalowych z jednej posesji na terenie gminy Giżycko o wartości 1500 zł.

Mężczyzna trafił do policyjnej celi, gdzie usłyszał zarzut kradzieży i kradzieży z włamaniem. Jakby tego było mało, okazało się, że zatrzymany mieszkaniec powiatu giżyckiego działał w powrocie do przestępstwa, dlatego jako recydywiście grozić mu może kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności – informują mundurowi. 

Prokurator Rejonowy w Giżycku zastosował wobec 28-latka dozór Policji z obowiązkiem stawiennictwa w komendzie dwa razy w tygodniu. O jego dalszym losie zdecyduje sąd. 

(źródło: KPP Giżycko) 

Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Miglanc

Kto mu w tej celi to powiedzial , skoro on jest gluchy?

Uszaty

Wuj na migi tak mowi ulica.