Uderzył autem w ogrodzenie. Miał blisko 4 promile alkoholu

0

Miał prawie 4 promile alkoholu w organizmie i zdecydował się na jazdę samochodem. W miejscowości Pierkunowo (gmina Giżycko) uderzył autem w ogrodzenie. Do szpitala trafiła 31-letni pasażerka.

We wtorek (13.04.2021r.) kilka minut przed godziną 01:00 w nocy policjanci otrzymali zgłoszenie, że w miejscowości Pierkunowo, kierowca osobowym autem uderzył w ogrodzenie jednej z posesji.

Na miejscu czekał zgłaszający, który wskazał pojazd i osoby, które nim podróżowały. W rozmowie z 26-letnim kierowcą policjanci ustalili, że wspólnie z 31-latką jechał w kierunku znajdującego się nieopodal lotniska.

Mężczyzna przyznał, że kierował vw passatem i jechał z prędkością 110 km/h oraz wcześniej z kobietą pili alkohol. Badanie alkomatem potwierdziło stan nietrzeźwości kierowcy miał blisko 4 promile alkoholu.

Z uwagi na obrażenia, które doznała pasażerka podczas zderzenia auta z ogrodzeniem została pobrana krew do badania. Kobieta została w szpitalu na obserwacji, natomiast mężczyzna nie odniósł żadnych obrażeń, został przekazany pod opiekę rodziny.

Źródło: KPP Giżycko

Daj nam znać
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze